Wągrowiec, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TEC-MS-436

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, Wągrowiec, ul. Przemysłowa  Na sprzedaż ustawne, przestronne mieszkanie o powierzchni 59,54 m², położone na I piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Przemysłowej w Wągrowcu.  Układ pomieszczeń: przedpokój – 4,57 m², ...

Powierzchnia
59,54 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 443,06 zł
cena 205 000
mieszkanie na sprzedaż - Wągrowiec, Centrum

Wągrowiec
mieszkanie na sprzedaż

TEC-MS-430

3-POKOJOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ BERDYCHWO MIESZKANIE NA PARTERZE W WĄGROWCU NA SPRZEDAŻ     Przedstawiam ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na parterze w bloku przy ul. Plac Zwycięstwa w Wągrowcu (Os. Berdychowo).   Pow. 58,7m2 Do mieszkania przynależy ...

Powierzchnia
58,70 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 582,62 zł
cena 269 000
mieszkanie na sprzedaż - Wągrowiec

Wągrowiec
mieszkanie na sprzedaż

TEC-MS-424

3 POKOJOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ W WĄGROWCU, UL. OPACKA Przedstawiam ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na 2 piętrze w bloku przy ul. Opackiej w Wągrowcu.    POWIERZCHNIA: 63m2 DO MIESZKANIA PRZYNALEŻY PIWNICA O POW: 7m2  MIESZKANIE ŚRODKOWE  MIESZKANIE ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 000,00 zł
cena 315 000
mieszkanie na sprzedaż - Wągrowiec

Mieścisko, Żabiczyn
mieszkanie na sprzedaż

TEC-MS-418

3-POKOJOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ W ŻABICZYNIE MIESZKANIE PO REMONCIE W ŻABICZYNIE GM.MIEŚCISKO NA SPRZEDAŻ      Przedmiotem oferty jest 3- pokojowe mieszkanie o pow. 58,9m2 na 2 piętrze w bloku w miejscowości Żabiczyn (kilka km od Mieściska, Wągrowca i Janowca Wielkopolskiego).      DO ...

Powierzchnia
58,90 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 329,37 zł
cena 255 000
mieszkanie na sprzedaż - Mieścisko, Żabiczyn

Rogoźno
mieszkanie na sprzedaż

TEC-MS-400

3-POKOJOWE BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z GARAŻEM NA SPRZEDAŻ W ROGOŹNIE MIESZKANIE W BLOKU NA SPRZEDAŻ W ROGOŹNIE  NOWA NIŻSZA CENA!    Przedmiotem oferty jest 3- pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku przy ul. Paderewskiego w Rogoźnie (nowe osiedle niedaleko ...

Powierzchnia
51,97 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 081,59 zł
cena 420 000
mieszkanie na sprzedaż - Rogoźno

Wągrowiec (gw), Kobylec
mieszkanie na sprzedaż

TEC-MS-360

2 POKOJOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ W KOBYLCU GM. WĄGROWIEC  MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE NA SPRZEDAŻ POD WĄGROWCEM  NOWA NIŻSZA CENA!   Przedstawiam ofertę sprzedaży bezczynszowego mieszkania na poddaszu w budynku szeregowym wielorodzinnym w miejscowości Kobylec, ...

Powierzchnia
62,67 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 058,40 zł
cena 129 000
mieszkanie na sprzedaż - Wągrowiec (gw), Kobylec
Kryteria wyszukiwania

rozumiem