oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Piła, Jadwiżyn

Piła, Jadwiżyn
mieszkanie na sprzedaż

WLKS-MS-218

Zielone Tarasy | 3 pokoje | 2 balkony | słoneczne mieszkanie z tarasem i windą Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w nowoczesnym budynku i świetnej lokalizacji? Ta oferta łączy komfort, funkcjonalność i przestrzeń, której na co dzień naprawdę się potrzebuje. Na ...

Powierzchnia
0,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
0,00 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Piła, Jadwiżyn
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wągrowiec

Wągrowiec
mieszkanie na sprzedaż

TEC-MS-480

2 POKOJOWE MIESZKANIE W WĄGROWCU NA SPRZEDAŻ UL. PIASKOWA MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE W WĄGROWCU NA SPRZEDAŻ Przedstawiam ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania w bloku w Wągrowcu przy ul. Piaskowej. Pow. 45,88m2 Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku.    Do ...

Powierzchnia
45,88 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 606,80 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Wągrowiec

Piła, Zamość
mieszkanie na sprzedaż

WLKS-MS-215

Na sprzedaż – nowoczesna kawalerka po generalnym remoncie | Piła, ul. Bydgoska Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i… po prostu mieszkasz? Bez remontów, bez stresu, bez dodatkowych kosztów? Ta oferta to 100% gotowiec – wszystko nowe, pachnące i nigdy nieużywane.   Na ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 730,77 zł
cena 279 000
mieszkanie na sprzedaż - Piła, Zamość

Piła, Zielona Dolina
mieszkanie na sprzedaż

WLKS-MS-214

Piła | Apartament, który definiuje styl życia Gotowy apartament premium w Zielonej Dolinie – design, cisza i prywatność bez kompromisów Apartament o powierzchni 42,49 m², zlokalizowany na parterze kameralnej willi miejskiej w prestiżowej części Piły – Zielonej Dolinie. W ...

Powierzchnia
42,49 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 700,00 zł
cena 539 623
mieszkanie na sprzedaż - Piła, Zielona Dolina
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Piła, Zielona Dolina

Piła, Zielona Dolina
mieszkanie na sprzedaż

WLKS-MS-213

REZERWACJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ???? Jasne, nowoczesne 2 pokoje z przestronną strefą dzienną 43,58 m² | Piła – Zielona Dolina | Gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni mimo kompaktowego metrażu? To właśnie jedna z ...

Powierzchnia
48,77 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 206,48 zł
cena 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Piła, Zielona Dolina

Wągrowiec
mieszkanie na sprzedaż

TEC-MS-458

3-POKOJOWE MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE NA SPRZEDAŻ W WĄGROWCU MIESZKANIE PARTER WĄGROWIEC  Przedstawiam ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na parterze w budynku wielorodzinnym przy ul. Gnieźnieńskiej w Wągrowcu.  LOKAL STANOWIĄCY ODRĘBNĄ WŁAŚNOŚC Z KSIĘGĄ WIECZYSTĄ ...

Powierzchnia
68,17 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 720,99 zł
cena 390 000
mieszkanie na sprzedaż - Wągrowiec
Kryteria wyszukiwania

rozumiem